Sačurov – Sobrance-Sobranecko 0:4 (0:2), Horňak 2, Vasylynec, Unhurian
Široké – Sabinov 1:3 (1:1), Kostelnik (PK) – P. Kolpák (PK), Pankuch, Vantruba
Harichovce – Spišské Podhradie 0:3 (0:2), Komara (PK), Ferenc, Rokyta
Sečovská Polianka – Strážske 1:3 (0:0), Orosi – Hirjak, Ciganoc, L. Lukáč
Kežmarok – Spišské Vlachy 9:2 (2:0), P. Fejerčák 3, Matalík 2, Grega, F. Fejerčák, Starinský, Zacher – Labanc, Borženský
Ľubica – Veľká Lomnica 3:3 (2:2), PK 3:4, Kačmarek 2, Harakaly – Luštík 3
Vikartovce – Svit 4:6 (1:2), J. Diabelko 2, Pitoňák 2 – A. Tropp 2 (1 z PK), Jambor, Weiss, Dragoš, Zelko
Levoča – Krompachy 0:0, PK 1:4
Ťahanovce – Slávia TU Košice 1:4 (1:1), Jurko – Gere, Vysočan, Maliarenko, Gduľa (PK)
Budkovce – Pavlovce n/Uhom 1:2 (1:1), Murgač – Gomboš, M. Fedor
Poproč – Čaňa 0:3 (0:2), Peťovský 3
Košická Nová Ves – Kechnec 2:1 (1:1), Šemrák, Magda - Korček
Spišská Stará Ves – Spišská Belá 1:3 (1:0), L. Bednarčík – Janči, Kapral, Fias
Dvorníky-Včeláre – Lipany 1:4 (0:2), Hloušek (PK) – Poremba 2 (1 z PK), Pyda, Kovalčík
Jasenov – Nižný Hrušov 5:0 (2:0), Tokár 3, Macko, Paľo (PK)
Hrabušice – Rudňany 0:5 (0:3), Zekucia 2, T. Regec, Rychnavský, Melega
Plážový volejbal
Summer Beach Tour 2020 - turnaj Majstrovstiev SR, Košice
Muži - finále: Marek Ludha, Ľuboš Nemec (1.) - Patrik Pokopec, Tomáš Patúc (3.) 2:0 (20, 12)
O 3. miesto: Ivan Povrazník, Pavel Bartík (2.) - Marek Jány, Tomáš Halanda (11.) 1:2 (17, -17, -11)
Ženy - finále: Miroslava Dunárová, Daniela Resová (ČR-6.) - Eva Eleková, Ľubica Šipošová (2.) 2:0 (18, 16)
O 3. miesto: Ella Erteltová, Emma Erteltová (13.) - Barbora Tokošová, Jana Šimanicová (7.) 0:2 (-13, -19)
Športová streľba
Extraliga, 2. kolo, Košice
Muži 25 m rýchlopalná pištoľ: 1. Peter Zborovjan (ŠKP Bratislava) 559 bodov, 2. Daniel Mitra (Solivar Prešov) 543 b, 3. Martin Bolek (ŠKP Martin) 530 b.
Ženy 50 m puška 3x40 rán: 1. Jana Hyblerová (ŠKP Poprad) 1155 b, 2. Ivana Olšavská (ŠKP Poprad) 1142 b, 3. Lenka Žideková (ŠKP Poprad).
Sobota 25. júla
Futbal
Slovnaft Cup - Slovenský pohár, 1. kolo
FC Lokomotíva Košice – FK Krásnohorské Podhradie 3:0 (3:0), Grega, Terpaj, J. Novotný
TJ Busov Gaboltov – FK Gerlachov 2:4 (0:2), Macečko, vlastný (P. Pavúk) – Havrila 3, P. Pavúk
MFK Gelnica – MFK Spartak Medzev 0:0, 3:1 na PK
Atletika
Slovenská atletická liga, 2. kolo, Košice
Muži - 100 m: 1. Matuščák (ŠK ŠOG Nitra) a Marček (Slávia STU Bratislava) obaja 10,89 s, 3. Puchovský (ŠK ŠOG Nitra) 11,03
200 m: 1. Baluch (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 21,23, 2. Murcko (Inter-SC Bratislava) 21,53 s, 3. Marček (Slávia STU Bratislava) 21,83
400 m: 1. Š. Bujna (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 46,94 s, 2. M. Kučera (BK HNTN Bratislava) 47,38, 3. Dömötör (ŠK ŠOG Nitra) 48,44
800 m: 1. F. Revaj (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 1:55,09 min, 2. Jablokov (Slávia UK Bratislava) 1:55,49, 3. Babulík (Slávia STU Bratislava) 1:55,80
1500 m: 1. Pelikán (Slávia UK Bratislava) 3:58,18 min, 2. Mojžiš (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 3:59,67, 3. J. Szabo (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 3:59,73
5000 m: 1. Mojžiš (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 15:31,75 min, 2. M. Kováč 15:35,49, 3. Kozlovský (obaja Slávia STU Bratislava) 15:38,43
3000 m prek.: 1. Mazúch 9:59,82 min, 2. Kompas (obaja ŠK ŠOG Nitra) 10:08,88, 3. Vajs (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 10:13,47
110 m prek.: 1. Baluch (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 14,63 s, 2. Juránek (ČR/AC Stavbár Nitra) 14,78, 3. Pokorný (ČR/Slávia STU Bratislava) 14,84
400 m prek.: 1. Baluch (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 50,74 s, 2. Juránek (ČR/AC Stavbár Nitra) 52,87, 3. Cidorík (Slávia STU Bratislava) 55,92
výška: 1. Beer (AC Stavbár Nitra) 213 cm, 2. G. Tóth (Slávia STU Bratislava) 200, 3. T. Zeman (AC Stavbár Nitra) 200
žrď: 1. T. Krajňák (ŠK ŠOG Nitra) 480 cm, 2. Zmoray (AC Stavbár Nitra) 440, 3. S. Sedlák (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 420
diaľka: 1. Hriň 733 cm, 2. Veszelka (obaja ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 719, 3. R. Jelínek (Slávia TU Košice) 718
disk: 1. S. Kováč (AC Stavbár Nitra) 52,14 m, 2. Gondor (Slávia UK Bratislava) 52,05, 3. A. Baran (Slávia STU Bratislava) 49,95
kladivo: 1. Lomnický (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 73,89 m, 2. Bobák 56,04, 3. Kucka (obaja Slávia TU Košice) 48,32
oštep: 1. Michalec 70,02 m, 2. Slezák (obaja ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 67,61, 3. Taškár (ŠK ŠOG Nitra) 61,25
5000 m chôdza: 1. Úradník 19:39,36 min, 2. M. Tóth 19:47,80, 3. Morvay (všetci ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 21:11,97
Poradie v 2. kole: 1. Slávia STU Bratislava 228 b, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 219, 3. AC Stavbár Nitra 180, 4. ŠK ŠOG Nitra 134, 5. Slávia UK Bratislava 93, 6. AŠK Slávia Spišská Nová Ves 89, 7. Slávia TU Košice 69, 8. Naša atletika Bratislava 57.
Poradie po 2 kolách: 1. Slávia STU Bratislava 16 hlavných bodov, 2. AC Stavbár Nitra 13, 3. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 12, 4. ŠK ŠOG Nitra 11, 5. Slávia UK Bratislava 8, 6. AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 (158 pomocných bodov), 7. Slávia TU Košice 4 (141), 8. Naša atletika Bratislava 4 (138).
ženy - 100 m: 1. Forsterová (ŠK ŠOG Nitra) 11,97 s, 2. Putalová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 12,01, 3. Kovačovicová (ŠK ŠOG Nitra) 12,05
200 m: 1. Ledecká 23,98 s, 2. Zapletalová (obe ŠK ŠOG Nitra 24,01, 3. Putalová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 24,19
400 m: 1. Zapletalová 52,84 s, 2. Švecová (obe ŠK ŠOG Nitra) 56,04, 3. Zápotočná (AK Spartak Dubnica) 57,07
800 m: 1. Gajanová (AK ZTS Martin) 2:05,59 min, 2. Zápotočná (AK Spartak Dubnica) 2:11,89, 3. Paulínyová (AO Žilina) 2:14,51
1500 m: 1. Dušková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 4:32,06 min, 2. Šišoláková (Slávia ŠG Trenčín) 4:35,99, 3. Michaličková (AO Žilina) 4:42,59
3000 m prek.: 1. Keszeghová (Slávia STU Bratislava) 11:25,16 min, 2. Mydlíková (ŠK ŠOG Nitra) 11:51,10, 3. Ragasová (AK Spartak Dubnica) 11:57,60
100 m prek.: 1. Škvarková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 13,20 s, 2. Baňovičová (Naša atletika Bratislava) 13,64, 3. Forsterová (ŠK ŠOG Nitra) 14,14
400 m prek.: 1. Ledecká 57,46 s, 2. Takácsová (obe ŠK ŠOG Nitra) 1:02,51, 3. Bučičová (Slávia STU Bratislava) 1:02,80
výška: 1. T. Dunajská (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 177 cm, 2. Bošková (ŠK ŠOG Nitra) a Molnárová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) obe 165
žrď: 1. Čerňanská (Slávia UK Bratislava) 350 cm, 2. Paliderová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 340, 3. Nevařilová (AK Spartak Dubnica) 300
diaľka: 1. Kaliašová (Š Dukla o. z. B. Bystrica) 576 cm, 2. Rusnáková (Slávia TU Košice) 562, 3. Veselská (Naša atletika Bratislava) 559
trojskok: 1. Kaliašová (Š Dukla o. z. B. Bystrica) 12,37 m, 2. Haršányová (ŠK ŠOG Nitra) 11,58, 3. Tináková (Slávia ŠG Trenčín) 11,18
guľa: 1. Brzyszkowská (ČR/Slávia TU Košice) 15,46 m, 2. Krištofšová (Slávia UK Bratislava) 13,15, 3. L. Vargová (ČR/ŠK ŠOG Nitra) 12,81
disk: 1. Brzyszkowská (ČR/Slávia TU Košice) 43,82 m, 2. Jakubcová (ŠK ŠOG Nitra) 43,78, 3. L. Vargová (ČR/ŠK ŠOG Nitra) 43,39
kladivo: 1. Hrašnová 69,80 m, 2. Kaňuchová (obe ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 61,39, 3. Jakubcová (ŠK ŠOG Nitra) 41,80
5000 m chôdza: 1. Katerinka Czaková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 13:14,97 min, 2. Ragasová (AK Spartak Dubnica) 14:15,96, 3. K. Devaldová (Slávia TU Košice) 14:28,67
Poradie v 2. kole: 1. ŠK ŠOG Nitra 309,5 b, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 200, 3. AK Spartak Dubnica 120,5, 4. Slávia TU Košice 106, 5. Slávia STU Bratislava 104,5, 6. Slávia ŠŠ Trenčín 62,5, 7. Slávia UK Bratislava 49, 8. AŠK Slávia Trnava 24.
Poradie po 2 kolách: 1. ŠK ŠOG Nitra 16 hlavných bodov, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 14, 3. AK Spartak Dubnica 12, 4. Slávia STU Bratislava 9, 5. Slávia TU Košice 8, 6. Slávia ŠŠ Trenčín 7, 7. Slávia UK Bratislava 4, 8. AŠK Slávia Trnava 2.
Športová streľba
Extraliga, 2. kolo, Košice
Muži, 50 m ľubovoľná malokalibrovka na 60 metrov: 1. Patrik Jány (Dukla Banská Bystrica) 625,1 bodov, 2. Matej Medveď (Dukla Banská Bystrica) 620,8 b, 3. Denis Červenka (ŠKP Bratislava) 620,3 b
Ženy 50 m špotová puška: 1. Jana Hyblerová (ŠKP Poprad) 620,3, 2. Daniela Demjén Pešková (ŠKP Bratislava) 617,8 b, 3. Tereza Albertová (Turany) 613,7 b
Hádzaná